Dehşete düşüren görüntüler! Çocuklarına işkence yapan anne- baba tutuklandı

Ailenin bir yakını tarafından kaydedilen imgelerde Hanan Ramadan’ın, dövmeden evvel sesi duyulmasın diye oğlunun ağzını bantla kapattığı, çakmakla bedeninin çeşitli yerlerini yakıp tokat attığı ve sopa ile vurduğu görüldü.

Olay, merkez Yıldırım ilçesi Millet Mahallesi Doğan Sokakta meydana geldi. Rayyan El İsa ile eşi Hanan Ramadanın yaşadığı konuttan gelen çığlıkları duyan komşuları ile ailenin yakınları, durumdan şüphelendi.

Bir mühlet aileyi takip eden komşuları ile yakınları, anne Hanan Ramadan’ın çocuklarına şiddet uyguladığını gördü. Ailenin bir yakını ise Ramadan’ın, çocuklarının ağzını koli bandıyla kapattıktan sonra çakmakla bedenlerini yaktığı anları cep telefonu ile görüntüledi.

ŞİDDET ANLARINI KAYDEDİP, POLİS ŞİKAYET ETTİ

İsmi açıklanmayan kişinin, imajları paylaşıp şikayetçi olması üzerine polis harekete geçti. Cumhuriyet savcılığından müsaade alan polis grupları aileyi takibe aldı.

Yapılan araştırma sonrası Hanan Ramadan ve Rayyan El İsa’nın, R.İ. (10), A.İ. (6), A.İ. (5) ve R.İ.ye (2) azap yaptığı belirlendi. Gözaltına alınan anne ile baba, emniyetteki süreçlerinin akabinde sevk edildikleri adliyede çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Hanan Ramadan’ın kocasını suçlayıp, “O istediği için ben çocuklarımızı dövdüm” dediği, Rayyan El İsa’nın ise “Benim olaydan haberim yok” diye tabir verdiği öğrenildi. Çocuklar ise Toplumsal Hizmetler Vilayet Müdürlüğünce muhafaza altına alındı.

AĞZINI BANTLAYIP, ÇAKMAKLA BEDENLERİNİ YAKMIŞ

İşkence anlarının cep telefonu imajları de ortaya çıktı. Ailenin bir yakınının kayda aldığı manzaralarda, Hanan Ramadanın çocuklarının ağzını koli bandıyla bantlayarak bağırmasını önlediği, akabinde da çakmakla bedenlerinin çeşitli bölgelerini yaktığı görüldü.

Ayrıca meskendeki paspas sopasıyla darp edilen çocukların, yüzlerinde ve bedenlerinin çeşitli bölgelerinde oluşan morluklar da cep telefonu ile görüntülendi. (DHA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir